You are currently viewing Täispuitmööbel – miks valida?

Täispuitmööbel – miks valida?

Riverbank OÜ on keskendunud ning valinud just täispuitmööbli valmistamise ning proovime Teile selgitada miks just valida täispuidust mööbli.

Me kõik soovime, et meie ostetud esemed kestaksid võimalikult kaua, seega siinkohal on põhjust just valida täispuitmööbel, kuna see kestab mitmeid aastaid. Muidugi võib esmalt selle mõtte kustutada toodete hinnad, sest summade vahe võib võrreldes mööbliplaadist mööbliga olla mõnikord üsnagi suur. Seetõttu võib näida täispuidust mööbli ostmine mõttetuna, sest mööbliplaat näeb ka väga hea ning tugev välja.  Pikas perspektiivis on siiski täispuidust toote ostmine tunduvalt mõtekam ning säästlikum. Kui Te hoiate oma täispuidust mööblit väga hästi, siis võib see tõenäoliselt kesta terve eluea ning seda isegi edasi pärandada.

Täispuit on tugev, aja hammasrattad seda ei räsi ning mõningate kriipsude kraapsude parandamine pole mingi probleem. Täispuit sobib igasse interjööri ideaalselt. Puit annab ruumile soojust ja hubasust.
Muidugi iseloomustab seda ka ilus ning dekoratiivne välimus. Täispuidust tooted ei koorma keskkonda nagu teevad seda kõik erinevad muud lahendused. Tegu on loodusliku materjaliga, mis ei jää loodusesse seisma ning ei reosta keskkonda.

Siinse tootmishoone juured ulatuvad aastasse 1997 kust peale on meie tootmisruumides toodetud täispuidust mööblit ning see jätkub ka edasipidiselt. Meie tootevalikust leiate männipuidust tehtud erinevaid voodeid nii täiskasvanutele kui ka lastele. Vajadusel Välja on kujunenud meil just väga äge laste voodivalik. Ka firma töötajaskonnas on inimesi kes on soetanud meie enda toodetuid tooteid.

Meie poole on pöördunud ka mitmed lasteaja ning lastelaagrite esindajad kes on soovinud soetada täispuidust lastevoodeid ning jäänud väga rahule! Küll mõningaid kahtlusi on olnud tugevuse poolelt, aga garanteerime täispuidu ning meie toodete vastupidavuse.

Me väärtustame täispuitu väga ning loodame, et ka Teie olete otsustanud või otsustate selle kasuks!